Bilim İlaç

Misyon, Vizyon, Değerler

 

Misyonumuz

Bilim İlaç insan sağlığını korumayı ve tedaviyi sağlayan ilaçları geliştirir, modern ve ileri teknolojiye sahip tesislerinde uluslararası standartlara uygun olarak üretir.

İç ve dış pazarlarda ilaçlarının tanıtımını ve pazarlamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirerek bulunabilirliğini ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını sağlar.

İnsana ve insan sağlığına değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi, geliştirerek sürdürdüğü iş birlikleri ve değişime olan bağlılığı ile verimli, karlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyür.

Yetkin çalışanların rekabette itici güç olacağının bilincinde olarak uygulanan yenilikçi insan kaynakları sistemleri ve öğrenen organizasyon kültürü ile çalışan bağlılığının ve memnuniyetinin en üst seviyeye yükselmesini sağlar.

Sosyal sorumluluk bilinciyle çevreyi ve doğal kaynakları korur, etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Vizyonumuz

2023 yılında;

  • Sağlıklı büyümemizi devam ettirerek Türkiye ilaç pazarında lider firma olmak,

  • En fazla ihracat yapan yerli ilaç üreticisi olmayı sürdürmek ve net ihracatçı olmak.

Değerlerimiz

Etik İlkeli Yönetim

Başarma Tutkusu

Gelecek Nesillere Saygı

Değişim

Mutluluk

Bilim'de Kariyer

Çalışanlarımızın bağlılığını ve mutluluğunu en üst seviyede gerçekleştirmeyi hedefleyen değerlerimize bağlı bir kurum kültürü yaratmayı amaçlıyoruz

Devamı >