İş Geliştirme

İş Geliştirme

1953 yılından bu yana yeniliklere açık yaklaşımı ve ekip çalışmasına inanan bakış açısı ile pazarlama faaliyetlerini sürdüren Bilim İlaç, bulunduğu terapötik alanlarda liderliğini devam ettirmektedir.

Köklü bir kuruluş olarak benimsediği misyon doğrultusunda insana ve insan sağlığına önem veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen Bilim İlaç; uluslararası standartlarda ürettiği kaliteli ve ekonomik ürünleri paydaşları olan sağlık meslek mensupları aracılığıyla hastalarla buluşturmaktadır.

Tüm Türkiye’de yaygın biçimde yürütülen Bilim İlaç Pazarlama faaliyetleri, içerisinde bulunduğu her alanda bilimsel gelişime verdiği önemle hayata değer katmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda Bilim İlaç güçlü saha kadrosu aracılığıyla tanıtım faaliyetlerini hekimlerin uzmanlık alanlarına göre (Pediatri, KBB, İç Hastalıkları, Dermatoloji, Kadın Doğum, Üroloji, Ortopedi, Fizik Tedavi, Oftalmoloji, Göğüs Hastalıkları, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Aile Hekimliği, Acil Tıp vb.) yaygın şekilde ulaşarak gerçekleştirmektedir.

Faaliyetlerimiz;

  • Regüle ve regüle olmayan pazarlar için fason üretim
  • Teknoloji transferi anlaşmaları
  • İhracat
  • Ortak pazarlama
  • Ortak ürün geliştirme
  • Lisans sözleşmeleri

Bilim İlaç’ın faaliyet yürüttüğü tüm iş birliği modelleri için bd@bilimilac.com adresine mail atarak, Bilim İlaç hakkında daha fazla bilgi alabilir ve ileride gerçekleşebilecek verimli iş birlikleri için ilk adımı atabilirsiniz.

Bilim'de Kariyer

Çalışanlarımızın bağlılığını ve mutluluğunu en üst seviyede gerçekleştirmeyi hedefleyen değerlerimize bağlı bir kurum kültürü yaratmayı amaçlıyoruz

Devamı >